fbpx
/ Grafika ploterowa

Elementy wycinane na ploterze tnącym z folii – odpowiednio zabezpieczone – są jedną z najbardziej trwałych form reklamy. Grafika ploterowa jest wykorzystywana przy produkcji reklam wizualnych, tablic reklamowych, kasetonów, reklam na witrynach sklepowych i środków transportu.

/ Jak to działa?

Wycięta grafika zabezpieczona jest folią transferową umożliwiającą i ułatwiającą  przenoszenie realizowanego projektu na materiał docelowy. Montujemy w całość również grafiki wielobarwne (np. loga)  z różnych kolorów folii.

/ Co oferujemy?
Wycinanie grafik z folii Oracal

Oferujemy wycinanie dowolnych napisów, liter, cyfr oraz znaków graficznych na ploterze tnącym. Grafika wycinana z folii o dedykowanym kolorze jest jedną z najtrwalszych i najtańszych form reklamy. Trwałość produktu zależy od rodzaju użytej folii. Standardowo plotujemy folię renomowanej firmy Oracal:

  • serii 641 – ekonomiczna 4-letnia,
  • serii 551 – folia polimerowa 8-letnia.

Na zamówienie wycinamy grafiki z folii banerowej i wylewanej.

 

Wycinanie folii dekoracyjnej

Wycinamy również folie dekoracyjne, z efektem tzw. ”mrożonego szkła”. Folie te są używane do dekoracji witryn sklepowych, restauracji, banków i wszelkiego typu lokali usługowych. Na życzenie możemy zadrukować folie dekoracyjne na dowolny kolor.
Wycinamy również folie ozdobne imitujące dekory, a także złote, srebrne, szczotkowane aluminium i inne.

 

Wycinanie logotypów i innej grafiki drukowanej

W naszej pracowni wycinamy również logotypy i znaki graficzne wydrukowane i cięte po zadanym kształcie. Postępujemy tak w przypadku grafik, w których kolor odbiega od standardowych kolorów z palety Oracal lub gdy w grafice występują gradienty.