fbpx
/ Oklejanie i aranżacja witryn

Oklejanie witryn i wystaw to łatwy sposób wizualnego zagospodarowania pustej przestrzeni okiennej. Dzięki grafice możesz wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, a dobrze przygotowany projekt przekaże zamierzoną wiadomość w prosty i komunikatywny sposób.

/ Jak to działa?

Oklejanie witryn nie jest prostym zadaniem. Zarówno aplikacja folii, jak i sam materiał są bardzo ważne. Odpowiednia folia odpowiada za wygląd na szybie i trwałość, a stosowany druk lateksowy daje wysoką odporność na promieniowanie UV i dłużej zachowuje kolor. Grafika okienna może być również drukowana na różnych nieprzezroczystych materiałach.

Folia stosowana do tworzenia grafik okiennych to najczęściej materiał z polichlorku winylu (PVC). To materiał o właściwościach termoplastycznych. Wykorzystujemy również folie polimeryczne, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach. Ich budowa sprawia, że nie są podatne na skurcze i nie kruszą się. Ten materiał wybiera się do oklejania witryn od zewnątrz. Folia szroniona jest matowa, ale pozwala na przenikanie światła. Aplikując ją na powierzchni szklanej, uzyskujemy elegancki efekt oszlifowanego, matowego szkła.

/ Druk wielkoformatowy

Zajmujemy się także kompleksową aranżacją witryn. Projektujemy i produkujemy elementy scenografii, bryły przestrzenne, litery przestrzenne, kasetony, podwieszane hangery, stojaki, ekspozytory i wiele innych.

Wykonujemy również nietypowe elementy, konstrukcje stalowe i aluminiowe, zabudowy i standy tekturowe, a także:

  • display’e reklamowe,
  • fotoobrazy,
  • kubiki, podesty, boxy,
  • monidła i fotostandy,
  • wydruki wielkoformatowe i uv.