fbpx
/ Szyldy i kasetony

Szyldy w postaci kasetonów świetlnych, przyciągają wzrok dużo bardziej niż tradycyjne banery reklamowe. To reklama zewnętrzna o dowolnym kształcie, przeważnie podświetlana. Niskie koszty energii elektrycznej i długa żywotność LED oraz dalekosiężny efekt świetlny (wizualny), przemawiają za tą formą reklamy. Ich skuteczność w dużej mierze zależy od tego czy są efektownie wykonane i niezawodne. 

/ Jak to działa?

Szyldy i kasetony reklamowe dzielą się na kilka rodzajów:

  • z płaskiego lica, z pleksi na froncie – najprostsze kasetony, wyklejone grafiką drukowaną lub ciętą ploterowo. Polecane przy niewielkich rozmiarach;
  • z grafiką, frezowane w di-bondzie – w tego typie kasetonach świecą wyfrezowane litery, zapewniając bardzo dużą widoczność. Kaseton posiada wystające lub wgłębione napisy;
  • szyldy z literami przestrzennymi świetlnymi – w których świecą same litery 3d, a tło pozostaje niepodświetlone.

Kasetony można opisać jako podświetlane od wewnątrz panele reklamowe. Do niedawna najczęściej były one wykonywane z profili aluminiowych, obecnie jednak najpopularniejszymi wariantami są kasetony produkowane z materiałów kompozytowych ACP, takich jak dibond czy tubond. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością oraz elegancją, co czyni z nich najbardziej stylową formę reklamy.

Dodatkowym atutem kasetonów reklamowych jest fakt, że ich montaż może być dostosowany zarówno do elewacji budynku, otoczenia, jak również indywidualnych preferencji składającego zamówienie klienta. Oferujemy wykonanie i montaż tych podświetlanych reklam:

  • jednostronnych – które stroną wewnętrzną są montowane do elewacji budynku,
  • dwustronnych – montuje się je prostopadle do budynku co sprawia, że szyld widoczny jest dla osób idących z dwóch stron.
/ Co oferujemy?

Panele z ACP wykonujemy w formatach prostokątnych, natomiast wycinane w nich logotypy mogą przyjmować dowolne kształty, wielkości i kolory. Na życzenie klienta możemy wykorzystać znaki wbudowane w kaseton z ACP w taki sposób, by przyjmowały one formę trójwymiarową, czyli wystające ponad lico.