fbpx
/ Druk offsetowy i cyfrowy

Nasze usługi to nie tylko drukowanie — kompleksowo zajmujemy się także projektowaniem reklam i każdym elementem jego realizacji, aż po druk. Nasze doświadczenie pozwala zaoferować każdy rodzaj wydruku, niezależnie od Twoich wymagań.

Zobacz więcej
/ Plakaty

Mimo że w różnego rodzaju akcjach promocyjnych coraz częściej stawia się na nowoczesne reklamy świetlne, plakaty od wielu lat, nieprzerwanie są jednym z najpopularniejszych artykułów reklamowych. Wykorzystuje się je między innymi do promowania wydarzeń, takich jak koncerty, spektakle czy seanse filmowe, konferencje oraz do reklamowania różnego rodzaju akcji marketingowych.

Zobacz więcej
/ Naklejki

Chociaż nigdy nie były – i prawdopodobnie nie będą – głównym gadżetem marketingowym, naklejki reklamowe mają duży potencjał promocyjny, kiedy występują jako dodatek do plakatów, ulotek czy wizytówek. Doskonale sprawdzają się one również jako szablony ścienne, ozdoby mebli, okien czy witryn sklepowych.

Zobacz więcej
/ Druk wielkoformatowy

Jeśli Twoje zamówienie nie nadaje się do druku cyfrowego lub offsetowego, realizujemy drukiem wielkoformatowym. Warto wiedzieć, że druk wielkoformatowy znajdzie zastosowanie zarówno podczas dużych outdoorowych kampanii reklamowych, jak i szybkich produkcji niskich nakładów naklejek czy plakatów.

Zobacz więcej
/ Banery i siatki mesh

Banery i siatki mesh stały się bardzo popularną formą reklamy. Ze względu na łatwość montażu są bardzo często wybieraną pozycją naszej ofercie. 

Banery tekstylne to nowa generacja standardowych banerów winylowych. Są one łatwe w transporcie, ponieważ można złożyć je w małych rozmiarów kostki. Nie straszny im również deszcz, śnieg czy inne zabrudzenia – spokojnie można je prać w delikatnych detergentach i prasować. Banery tekstylne sprawdzają się również jako transparenty.

Banery tekstylne drukujemy na tkaninie poliestrowej. Wykańczamy je tak jak zwykłe banery, obszywamy krawędzie, oczekujemy, tworzymy tunele.

Zobacz więcej
/ Reklama wizualna

Reklama zewnętrzna czy też oprawa wizualna firm to zarówno szyldy, kasetony, litery przestrzenne 3D, tablice, banery, a także folie samoprzylepne w witrynach czy na autach i wiele innych. Może być formą informacji o znajdującym się w danym miejscu biznesie oraz reklamą rzucającą się w oczy zarówno w ciągu dnia ze względu na ciekawą formę, jak i w nocy poprzez jasne, ledowe oświetlenie. Ułatwia ono odnalezienie Twojej firmy wśród konkurencji.

Zobacz więcej
/ Szyldy i kasetony

Szyldy w postaci kasetonów świetlnych, przyciągają wzrok dużo bardziej niż tradycyjne banery reklamowe. To reklama zewnętrzna o dowolnym kształcie, przeważnie podświetlana. Niskie koszty energii elektrycznej i długa żywotność LED oraz dalekosiężny efekt świetlny (wizualny), przemawiają za tą formą reklamy. Ich skuteczność w dużej mierze zależy od tego czy są efektownie wykonane i niezawodne.

Zobacz więcej
/ Tablice reklamowe

Tablica to najczęściej spotykany szyld reklamowy. Wykonujemy setki tablic informacyjnych, reklamowych, parkingowych, regulaminowych i innych. Możliwość produkcji na dowolnym materiale pozwala stworzyć niepowtarzalne produkty takie jak tablice kredowe, magnetyczne i inne.

Rozróżniamy tablice naścienne, semaforowe i wolnostojące.

Zobacz więcej
/ Litery przestrzenne

Litery przestrzenne to świetna alternatywa dla kasetonów. Posiadają taką samą widoczność, ale dzięki przestrzenności pojedynczych elementów i mniejszej konstrukcji, sama nazwa firmy i logo są lepiej wyeksponowane.

Zobacz więcej
/ Lightboxy

Mimo że w różnego rodzaju akcjach promocyjnych coraz częściej stawia się na nowoczesne reklamy świetlne, plakaty od wielu lat, nieprzerwanie są jednym z najpopularniejszych artykułów reklamowych. Wykorzystuje się je między innymi do promowania wydarzeń, takich jak koncerty, spektakle czy seanse filmowe, konferencje oraz do reklamowania różnego rodzaju akcji marketingowych.

Zobacz więcej
/ Pylony reklamowe

Pylony reklamowe są formą przestrzenną, wolnostojąca, o wysokiej, podłużnej lub pionowej formie i najczęściej podświetlane punktowo. Prezentują one treści reklamowe, jak i informacyjne tj. logotyp, hasło reklamowe, zdjęcia, ceny paliw, adresy. Pylony identyfikują trasy, wejścia i wyjścia lub skutecznie rozpowszechniają wiadomości reklamowe w nietypowym formacie. Mają przyciągać uwagę i wskazywać drogę.

Zobacz więcej
/ Serwis reklam

Zdarza się, że istniejąca reklama nie jest jeszcze całkowicie zużyta, a duża część jej elementów nadaje się do dalszej eksploatacji. Wówcza nie warto inwestować w wyprodukowanie jej od nowa. W tym wypadku wystarczy przeprowadzić kompleksową, serwisową naprawę reklamy.

Zobacz więcej
/ Grafika ploterowa

Elementy wycinane na ploterze tnącym z folii – odpowiednio zabezpieczone – są jedną z najbardziej trwałych form reklamy. Grafika ploterowa jest wykorzystywana przy produkcji reklam wizualnych, tablic reklamowych, kasetonów, reklam na witrynach sklepowych i środków transportu.

Zobacz więcej
/ Oklejanie samochodów

Nasz park maszynowy, zaplecze transportowe, a przede wszystkim wykwalifikowani specjaliści pozwalają nam oklejać całe floty pojazdów w dogodnym dla Ciebie terminie. Usługę wykonujemy kompleksowo – przygotujemy projekt, który następnie wydrukujemy i przykleimy do Twojego pojazdu we wskazanych przez Ciebie miejscach.

Zobacz więcej
/ Oklejanie i aranżacja witryn

Oklejanie witryn i wystaw to łatwy sposób wizualnego zagospodarowania pustej przestrzeni okiennej. Dzięki grafice możesz wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, a dobrze przygotowany projekt przekaże zamierzoną wiadomość w prosty i komunikatywny sposób.

Zobacz więcej
/ Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe wykorzystywane są powszechnie w różnorodnych akcjach promocyjnych. To świetny sposób na to, aby realizować strategię marketingową, a także wytworzyć u odbiorcy pozytywne skojarzenia związane z daną marką.

Zobacz więcej
/ Materiały POS

Materiałami POS nazywamy wszystkie elementy marketingowe, z którymi klient ma styczność w miejscu dokonywania zakupu. Jest tak ponieważ, mają one za zadanie eksponować produkty oraz oferowane usługi. Jest to reklama o szerokim zasięgu, dlatego też bardzo często takie materiały spotykane są w sieciach handlowych, galeriach, kinach, salonach samochodowych, biurach ubezpieczeniowych i turystycznych oraz podczas imprez targowych. Proces produkcji tworzyw POS zaczyna się od zdefiniowania miejsca jego umiejscowienia. Materiały POS umożliwiają umieszczenie reklamy zewnętrznej na różnych przedmiotach. Dzięki temu stworzysz efektywny i przyciągający przekaz dostosowany do potrzeb Twoich klientów.

Zobacz więcej
/ Stoiska targowe i systemy wystawiennicze

Jesteśmy producentem najrozmaitszych systemów wystawienniczych i targowych. Produkujemy rollupy, ścianki tekstylne, banerowe oraz POPup. Oferujemy szeroką gamę nieszablonowych rozwiązań, które wyróżnią Twoją firmę podczas wydarzeń i targów.

Zobacz więcej
/ Projektowanie graficzne

Nasz dział graficzny przygotowuje rozwiązania z zakresu projektowania graficznego dla firm i osób prywatnych. Przygotowujemy i tworzymy projekty dla nowych marek, biznesów czy produktów. Lubimy pracować kompleksowo, projektując całościową identyfikację wizualną, ale zajmujemy się również pojedynczymi projektami logotypów, materiałów promocyjnych do wykorzystania w social mediach, plakatów, banerów i wielu innych. Projektując, tworzymy indywidualny design, dobrany odpowiednio do potrzeb klienta i jego grupy docelowej.

Zobacz więcej
Adres

KOLEJOWA 19,
40-601 KATOWICE

Pytania ogólne

mkr@pdfgroup.pl

ZADZWOŃ

502 300 135

NIP

954-10-66-340

Księgowość

mmk@pdfgroup.pl
501 551 383

Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.