fbpx
/ Banery i siatki mesh

Banery i siatki mesh stały się bardzo popularną formą reklamy. Ze względu na łatwość montażu są bardzo często wybieraną pozycją naszej ofercie. 

Banery tekstylne to nowa generacja standardowych banerów winylowych. Są one łatwe w transporcie, ponieważ można złożyć je w małych rozmiarów kostki. Nie straszny im również deszcz, śnieg czy inne zabrudzenia – spokojnie można je prać w delikatnych detergentach i prasować. Banery tekstylne sprawdzają się również jako transparenty.

Banery tekstylne drukujemy na tkaninie poliestrowej. Wykańczamy je tak jak zwykłe banery, obszywamy krawędzie, oczekujemy, tworzymy tunele.

/ Jak to działa?

Częstym problemem występującym podczas tymczasowych akcji promocyjnych z użyciem banerów jest ich odpowiednie naciągnięcie. Z pomocą przychodzą ramy stalowe i aluminiowe, które pozwalają równomiernie naciągnąć baner, co niweluje to nieestetyczne fałdy. Na ramy możemy nałożyć specjalne maskownice, które ukryją sposób montażu reklamy. Dzięki tym rozwiązaniom częsta wymiana banerów nie jest problemem.

/ Co oferujemy?

Siatki mesh i banery drukujemy na maszynach o szerokości zadruku do 3,2m. Szersze reklamy zgrzewamy przy użyciu profesjonalnych narzędzi.