fbpx
/ Litery przestrzenne

Litery przestrzenne to świetna alternatywa dla kasetonów. Posiadają taką samą widoczność, ale dzięki przestrzenności pojedynczych elementów i mniejszej konstrukcji, sama nazwa firmy i logo są lepiej wyeksponowane.

/ Jak to działa?

Produkujemy litery przestrzenne wykonane w całości z tworzywa sztucznego w kilku wariantach:

  • litery 3D całkowicie podświetlane – jest to idealny sposób na udekorowanie wnętrza lokalu i panującej we wnętrzu stylistyki. Wykonane przy pomocy technologii alurapid lub plexi znakomicie sprawdzają się jednak nie tylko w firmowej siedzibie, ale również na zewnątrz budynku,
  • litery 3D bez świecącego frontu – rozwiązanie to jest zdecydowanie bardziej ekonomiczne niż wariant podświetlany, jest jednak równie elegancki. Litery nie rzucają się w oczy tak jak reklama podświetlana, ale bardziej pasują do wnętrz o minimalistycznym wystroju,
  • litery 3D podświetlane od tyłu z efektem HALO – jest to interesująca reklama, która w świetle dziennym cechuje się elegancją, natomiast po zmroku przykuwa uwagę otaczającą napis i logo świetlistą aureolą. W ten sposób tworzymy stylową i atrakcyjną reklamę przykuwającą oko.
/ Co oferujemy?

Wycinane przez nas przestrzenne reklamy możemy pomalować na dowolne kolory z palety RAL oraz na kolory metaliczne  takie jak srebro czy złoto.